بزودی از اولین گوشی تاشو با نمایشگر شیشه ای رونمایی خواهد شد

حدود ده سال از زمانیکه نمایشگر گوشی های هوشمند از انواع پلاستیکی به فرم شیشه ای تغییر ماهیت داده می گذرد. سال 2019 گوشیهای هوشمندی به بازار عرضه شد که مجددا مواد پلاستیکی را برای ساخت صفحه نمایش انتخاب کرده بودند . گوشی تاشوی گلکسی فولد 2 که زمان عرضه آن اوایل سال 2020 میلادی […]

حدود ده سال از زمانیکه نمایشگر گوشی های هوشمند از انواع پلاستیکی به فرم شیشه ای تغییر ماهیت داده می گذرد. سال 2019 گوشیهای هوشمندی به بازار عرضه شد که مجددا مواد پلاستیکی را برای ساخت صفحه نمایش انتخاب کرده بودند . گوشی تاشوی گلکسی فولد 2 که زمان عرضه آن اوایل سال 2020 میلادی اعلام شده در این بین یک استثناء می باشد . در ساخت نمایشگر آن از شیشه های فوق نازک انعطاف پذیر و ضد خش استفاده شده که در محل تاخوردن چین خوردگی کمی بوجود می آورد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک‌نیوز ، گلکسی فولد 2 مشابه گوشی تاشوی موتورلا ریزر طراحی عمودی دارد ، قیمت این گوشی کمتر از مدل اولیه گلکسی فولد اعلام شده است. استفاده از جنس پلاستیک برای انواع گوشی های تاشوی موجود در بازار از جمله میت ایکس هواوی ، موتورلا ریزر و گلکسی فولد سامسونگ حالت تاشوندگی صفحه نمایش را آسان می کند. این موضوع که کاربران به چه میزان از کاربرد گوشی تاشوی شیشه ای رضایت خواهند داشت تعیین کننده میزان استقبال سایر شرکتهای سازنده تلفن همراه از این طرح خواهد بود.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال