گوگل پلی موزیک؛ اینبار برای آیپد

مدتی قبل گوگل پلی موزیک  از طریق آیفون هم برای کاربران سیستم عامل ios در دسترس بود، حال به تازگی گوگل با ارتقاء این اپلیکیشن کاربران آیپد را بی بهره نگذاشته و کاربران میتوانند برای مدت طولانی از این اپلیکیشن استفاده کنند. در آخرین نسخه از این اپلیکشن از طراحی واسط کاربری جدید به صورت متریال دیزاین استفاده […]

مدتی قبل گوگل پلی موزیک  از طریق آیفون هم برای کاربران سیستم عامل ios در دسترس بود، حال به تازگی گوگل با ارتقاء این اپلیکیشن کاربران آیپد را بی بهره نگذاشته و کاربران میتوانند برای مدت طولانی از این اپلیکیشن استفاده کنند.

در آخرین نسخه از این اپلیکشن از طراحی واسط کاربری جدید به صورت متریال دیزاین استفاده شده و اولویت با بخش سریعتر و بدون وقفه قرار گرفته است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

همانطور که در نسخه های قدیمی تر کاربران گوگل پلی موزیک می توانستند تا ۲۰۰۰۰۰ تا از آهنگ های ذخیره شده بر روی دستگاه های خود را گوش دهند، با این طرح به صورت نامحدود، می توان هر تعداد آهنگی را که می خواهید از کتابخانه و مخزن این اپلیکیشن گوش دهید و یک ایستگاه رادیویی شخصی بر اساس علاقه تان به هر خواننده یا آلبومی ایجاد کنید.

چگونه در برنامه فیس بوک از پخش خودکار ویدئوها (اندروید و آیفون) جلوگیری کنیم؟

با این حال، کاربران iOS اجازه ی دسترسی به تمام قسمت های این طرح را ندارند و مجبورند برای ثبت نام از یک دستگاه اندروید استفاده کنند یا به کمک مرورگر ثبت نام کنند.