آگهی کسب و کارها

چطور با بیمه تایم ارزان ترین بیمه را بخریم؟

یکی از مهمترین دغدغه های افرادی که قصد خرید بیمه دارند، مدیریت هزینه ها و داشتن پوشش های کامل بیمه ایی و در صورت خسارت دریافت بیشترین خسارت می باشد. داشتن ارزانترین بیمه با رعایت همه نکات یاد شده گاهی افراد را از خرید بیمه منصرف می نماید. بیمه تایم این امکان را برای شما […]

یکی از مهمترین دغدغه های افرادی که قصد خرید بیمه دارند، مدیریت هزینه ها و داشتن پوشش های کامل بیمه ایی و در صورت خسارت دریافت بیشترین خسارت می باشد. داشتن ارزانترین بیمه با رعایت همه نکات یاد شده گاهی افراد را از خرید بیمه منصرف می نماید. بیمه تایم این امکان را برای شما فراهم می نماید که بتوانید با کمترین هزینه های ممکن بیمه بخرید، اما چطور؟ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به شما بگوییم از چه راه‌هایی می توانید پوشش های یک بیمه نامه کامل، ارزان و مقرون به صرفه را بچینید.

راهکارهای خرید بیمه ارزان

بیمه تایم روش های کاربردی را ارایه می نماید که به کمک آن ها می توانید ارزان ترین بیمه را خریداری نمایید. در ادامه این روش ها را بررسی می نماییم:

 • مقایسه قیمت بیمه
  برای استفاده از این امکان کافیست در سایت بیمه تایم ، بیمه مورد نظر خود را انتخاب و با وارد کردن شرایط مورد نظر خود با مقایسه قیمت شرکت های بیمه مختلف ارزانترین بیمه را در بین شرکت های بیمه انتخاب نمایید.
 • استفاده از تخفیفات دوره ایی
  بیمه تایم با اطلاع از تخفیفات مناسبتی و دوره ایی شرکت های بیمه ایی می تواند در خرید بیمه با کمترین قیمت کمک نماید. سایت بیمه تایم این تخفیفات را در دسترس قرار داده است، مخصوصا خرید بیمه بدنه تخفیفات دوره ای قابل توجهی را می توانید استفاده کنید.
 • اطلاع از آخرین قیمت بیمه
  با توجه به قدمت بیمه تایم و کارگزاری بیمه مرکزی، از نرخ های رقابتی تری نسبت به رقبای خود می تواند استفاده نماید و همین وجه تمایز بیمه تایم می باشد.
 • با بررسی پوشش های بیمه
  با بررسی شرایط بیمه و پوشش های بیمه نامه مورد نظر شما و انتخاب بهترین شرایط کمک می نماید تا در هزینه های بیمه به ارزانترین و با کیفیت ترین بیمه برسید. برای استفاده از این خدمت لازم هست که اطلاعات مورد نظر بیمه را در سایت بیمه تایم ثبت نموده و با کارشناسان بیمه تایم ارتباط برقرار شود.
 • اگر بیمه گزار بیمه تایم باشید
  بیمه تایم تمهیدات و تخفیفات ویژه ایی را نسبت به اعضای خود دارد و اگر بیمه گزار بیمه تایم باشید در هر خرید بیمه می توانید از این ویژگی استفاده نمایید.
 • پیشنهاد بیمه تایم
  با اطلاع از نرخ و شرایط همه شرکت های بیمه و تعامل نزدیک با هر شرکت و آگاهی از تخفیفات دوره ایی ، نیاز یک بیمه به داشتن پوشش های مناسب و استفاده از بهترین تعدات در بین شرکتهای بیمه چه از طریق وب سایت بیمه تایم و چه از راهنمایی کارشناسان حرفه ایی اش می توانید به ارزانترین قیمت بیمه برسید.

بیمه تایم معتبرترین منبع خرید ارزان ترین بیمه

بیمه تایم به شما برای یک خرید آگاهانه کمک می نماید در کنار آن ارزانترین بیمه را پیشنهاد می دهد و همواره در نظر دارد بهترین خدمات را با ارزانترین قیمت در دسترس بیمه گزاران خود قرار دهد بنابراین در تهیه بیمه نامه دقت نمایید که به دلیل خرید ارزان از منبعی ناامن بیمه نامه خود را تهیه ننمایید ما در بیمه تایم هر لحظه با در نظر گرفتن شرایط بیمه گزار در کنار او هستیم . رعایت همه نکات باعث گریده است که بیمه تایم به یک منبع معتبر در خرید بیمه در کل کشور تبدیل گردد . کافیست به سایت بیمه تایم به آدرس Bimetime.com  سر بزنید. پشتیبانی بیمه تایم در تمامی ساعات اداری آماده کمک به شما می باشد.

salbsos