واتساپ به قابلیت‌های جدید از جمله لاگین دو اکانت به طور همزمان و ویس‌های پاک شونده مجهز شد

کاربران واتساپ می‌توانند از این پس از ویس‌های محو شونده در چت‌های خود استفاده کنند. همچنین از این پس به طور همزمان می‌توان از دو اکانت در پیام رسان واتساپ بهره برد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاکنون کاربران در صورت نیاز به استفاده همزمان از دو اکانت در یک گوشی مجبور […]

کاربران واتساپ می‌توانند از این پس از ویس‌های محو شونده در چت‌های خود استفاده کنند. همچنین از این پس به طور همزمان می‌توان از دو اکانت در پیام رسان واتساپ بهره برد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تاکنون کاربران در صورت نیاز به استفاده همزمان از دو اکانت در یک گوشی مجبور بودند تا نسخه‌های غیر رسمی این اپلیکیشن را نصب کنند. اما از این پس با استفاده از قابلیت جدید واتساپ می‌توان به طور همزمان از دو اکانت واتساپ در یک مکان استفاده کرد.

طبق اعلام مارک زاکربرگ قابلیت جابجایی بین اکانت‌ها در واتساپ و در سیستم عامل اندروید فعال شده و دیگر نیاز نخواهد بود کاربر برای استفاده از اکانت دوم از گوشی دیگر استفاده کند یا از اکانت اصلی خارج شود.

برای استفاده از اکانت دوم نیاز است تا کد احراز هویت از طریق سیم کارت دریافت شود. سیم کارت دوم می‌تواند در گوشی دیگر قرار داشته و کد را دریافت کرد. طبق گزارش منتشر شده توسط WABetainfo، یکی دیگر از قابلیت‌های واتساپ همان ویس‌های محو شونده هستند که در این صورت تنها امکان یک بار شنیدن آنها وجود دارد. تنها یک بار می‌توانند توسط فرستنده و یا گیرنده مورد استفاده قرار بگیرند. این قابلیت با هدف کنترل بیشتر حریم خصوصی کاربران ارائه شده است. شخص دریافت کننده این ویس در صورت فعال‌سازی این قابلیت در واتساپ نمی‌تواند آن را در گوشی خود ذخیره کند.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال