طی ۱۰ سال آینده خدمات تخصصی هوش مصنوعی به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد

یکی از تحلیلگران هوش مصنوعی اعلام کرد تا ۱۰ سال آینده خدماتی مانند پزشکان و وکیلان توسط هوش مصنوعی در اختیار مردم عادی قرار می‌گیرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، وینود کسلا از سرمایه‌گذاران شرکت  OpenAI در مصاحبه خود اعلام کرد به لطف هوش مصنوعی تا ۲۵ سال آینده مردم عادی به […]

یکی از تحلیلگران هوش مصنوعی اعلام کرد تا ۱۰ سال آینده خدماتی مانند پزشکان و وکیلان توسط هوش مصنوعی در اختیار مردم عادی قرار می‌گیرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، وینود کسلا از سرمایه‌گذاران شرکت  OpenAI در مصاحبه خود اعلام کرد به لطف هوش مصنوعی تا ۲۵ سال آینده مردم عادی به خدمات تخصصی رایگان از طریق این ربات‌ها دسترسی خواهند داشت. وی اخیراً در یک پادکست جدید درباره عملکرد هوش مصنوعی پیش‌بینی‌هایی را انجام داده است. به گفته وی قابلیت‌های چشمگیر هوش مصنوعی تا ۱۰ سال دیگر به صورت رایگان امکان دریافت خدماتی از قبیل پزشکی وکالت را ارائه می‌کند.

کسلا در این مورد می‌گوید احتمالاً در کمتر از ۱۰ سال آینده یک میلیون ربات انسان نما خواهیم داشت. همچنین یک میلیارد ربات دوپا طی ۲۵ سال آینده وجود خواهد داشت. هوش مصنوعی باعث می‌شود تا یک صنعت عظیم و بزرگتر صنعت خودروسازی امروزی راه اندازی شود. معتقد است گسترش هوش مصنوعی به معنی ترسیدن از این فناوری نبوده و به جای تصور سناریوهای آخرالزمانی درباره این فناوری باید به تاثیر مثبت آن بر جهان فکر کرد.

بازآفرینی زیرساخت‌های اجتماعی و سبک زندگی جدید با منابع بسیار برای افراد کره زمین بستگی به نیروی کار و متخصص در حوزه‌های مختلف داشته و هوش مصنوعی می‌تواند این مسیر را به راحتی گسترش دهد.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال