شروع فروش تلفن هوشمند Jolla در آسیای مرکزی

تلفن هوشمند جولا که سیستم عامل خود شرکت یعنی Sailfish OS را داراست، اکنون در آسیای مرکزی در دسترس است. این شرکت فنلاندی به منظور دستیابی به توسعه گوشی های هوشمند خود، به سرمایه گذاری موبایل در قزاقستان پیوسته است. جولا همچنین دارای یک صفحه نمایش 4.5 اینچ و دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی است. حافظه داخلی آن 16 گیگابایت […]

تلفن هوشمند جولا که سیستم عامل خود شرکت یعنی Sailfish OS را داراست، اکنون در آسیای مرکزی در دسترس است. این شرکت فنلاندی به منظور دستیابی به توسعه گوشی های هوشمند خود، به سرمایه گذاری موبایل در قزاقستان پیوسته است.

جولا همچنین دارای یک صفحه نمایش 4.5 اینچ و دوربین اصلی 8 مگاپیکسلی است. حافظه داخلی آن 16 گیگابایت است و شما می توانید از طریق کارت حافظه میکرو اس دی این فضا را گسترش دهید.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

طراحی شاسی های مخصوص جولا به کاربر اجازه می دهد از قسمت وسط آن را جدا کرده و به باتری دستگاه دسترسی پیدا کنید و از این رو می توانید درصورت نیاز باتری آن را تعویض کنید.

هم اکنون می توانید در کنار تبلت Jolla یک قاب بسیار زیبا نیز سفارش دهید

این گوشی در رنگ های مختلف همچون آبی، سبز، سفید و نارنجی در دسترس است و کاربران می توانند کاور پشت آن را تغییر دهند.

متأسفانه اطلاعاتی از قیمت گوشی هوشمند جولا در قزاقستان وجود ندارد اما می دانیم که برچسب قیمت آن در محدوده 400 تا 420 یورو خواهد بود.

لینک کوتاه | منبع: gsmarena